Lajmet e fundit ne Kosova.Today

Vajza përgjak djalin me çantë në Tiranë, publikohen pamjet e arrestimit ( VIDEO )
KURIOZITETE

Një qytetar ka arritur të filmojë një moment të pakëndshëm pranë zonës së Librit Universitar. Një person i gjakosur duket se si po shoqërohet nga policia në makinën e tyre. Sipas dëshmitarëve por edhe nga ato që thotë ...
Rrahje në një kafiteri në qendër të Prishtinës (Video)
KURIOZITETE

Disa persona janë përleshur me njëri tjetrin në një kafiteri në qendër të Prishtinës. Pronari i picerisë i ka kanosur me thikë, disa nga punonjësit e një kafiterie afër. Punonjësit kanë tentuar që t’ia largojnë thikën pronarit, dhe ...
Bella Hadid “e arrestuar” në mes të policëve në Venecia, shfaqet seksi para tyre
SHOWBIZ

Bella Hadid dukej sikur të ishte “e arrestuar”, gjersa u paraqit në një tufë policësh në Venecia të Italisë, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi. Modeljza 20 vjeçare ishte shfaqur mjaft seksi para tyre, teksa ishte veshur në një kostum ...
“Sasa” dhe “Xhesika” kënaqen me shoqëri në klub nate, duken tejet atraktive
SHOWBIZ

“Sasa” dhe “Xhesika” e serialist O Sa Mirë, mund të mos kenë relacione të mira në seria, por në jetën private ato janë më shumë se sa kolege. Xhesika që ndryshe njihet si Arta Nitaj ka qëndruar në ...
Ermal Mamaqi-Bleona Qeretit: Njerëzit s’kanë bukë, ti vesh fustane 10 mijë dollarëshe
SHOWBIZ

Ajo shfaqet pranë një pishine teksa nxjerr në pah gjoksin e saj, përmes fustanit transparent. Kjo fotografi ka marrë mijëra pëlqime, ndërsa nuk ka shpëtuar pa u komentuar shumë nga ndjekësit e saj, ndër ta edhe figura publike ...
SHBA publikon emrat e personave që u arrestuan nga DEA dhe Policia e Kosovës
LAJME

Sot u arrestuan, sipas PK-së, dhjetë persona në Kosovë dhe në New York, të gjithë të dyshuar për krim të organizuar. Në mesin e personave të arrestuar në SHBA janë: Albert Veliu, 34-vjeçar Christopher Curanovic, 35-vjeçar Anthony Noterile, ...