Home / BOTA / Edi Rama a ka frikë nga Ilir Meta? Vjen përgjigja epike

Edi Rama a ka frikë nga Ilir Meta? Vjen përgjigja epike

Raportet ne mes të presidentit shqiptar Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama nuk janë në nivelin më të mirë.

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i ftuar në Neës24 u pyet edhe për marrëdhënien e tij me Ramën.

I pyetur nëse ka frikë Rama nga Meta, presidenti e ka mohuar.

“Sigurisht që këtu (në takime) Rama është shumë mirëkuptues dhe bashkëpunues”, u shpreh ai.

Meta tha se nuk ka patur asnjë reagim nga Rama lidhur me mosdekretimin e largimit të Bushatit dhe zëvendësimin e Cakajt në ministrinë e jashtme.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Edi Rama a ka frikë nga Ilir Meta? Vjen përgjigja epike Edi Rama a ka frikë nga Ilir Meta? Vjen përgjigja epikeRating: 4.8