Home / JETA / 3 shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga i dashuri i zemrës
3 shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga i dashuri i zemrës

3 shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga i dashuri i zemrës

Këto janë 3 shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga njeriu i zemrës.

Ujori

Ujori njihet si një shenjë e ftohtë dhe e pandjeshme. Edhe pse janë njerëz të mirë në zemër, ata e përdorin këtë ftohtësi si një mekanizëm mbrojtës për të shmangur intimitetin e parakohshëm. Duke qenë se një Ujor shpesh është i zënë duke ndryshuar botën, partnerët e tyre mund të ndihen të lënë mënjanë. Këtu zakonisht ndodh që ata fillojnë të kërkojnë vëmendje dhe dashuri tek dikush tjetër.

Gaforrja

Lajm i keq për një prej shenjave më të ndjeshme të zodiakut, e cila investon shumë në një lidhje dashurore dhe në fund përfundon viktimë e tradhëtarëve. Gaforret janë të dashura, por shpesh e lejojnë vetveten të ecin nëpër rrugë që i bëjnë të tërhiqen nga partnerë që nuk janë aq të ndershëm. Gjithashtu, duke qenë se një Gaforre është e sunduar nga emocionet, ato mund të bëhen mjaft të ngjeshura dhe i çojnë partnerët e tyre në krahët e dikujt tjetër.

Virgjëresha

Virgjëresha ka një pamje shumë metodike të të parit të jetës dhe shpesh do të kapet në detaje që e bëjnë të harrojë të jetë partnere e vëmendshshme. Ajo gjithashtu vuan nga pasiguria ekstreme dhe kalon një kohë të vështirë duke pranuar se është e/i bukur apo i/e denjë për dashurinë e partnerit.

3 shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga i dashuri i zemrës

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . 3 shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga i dashuri i zemrës 3 shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga i dashuri i zemrësRating: 4.8