Home / KURIOZ / Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit (Video)
Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit

Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit (Video)

Victoria Bateman është kthyer në profesoreshën më të përfolur në mediat britanike.

Kjo e fundit doli nudo gjatë kohës që John Humphrys, gazetar i BBC Radio 4, po e intervistonte.

Ajo është parimisht kundër daljes së Britanisë nga BE dhe në trup kishte shkruar “largimi nga BE e lë Britaninë lakuriq”.

Gazetari e akuzoi profesoreshën se duke dalë në këtë mënyrë kishte fyer pjesën më të madhe të popullsisë britanike.

Bateman tha:

“E para, Brexit e lë ekonomike britanike të ekspozuar. E dyta është se Brexit ka nxitur disa ndjenja kundër emigrantëve, dhe e treta, Brexit ekspozon dështimet e qeverisë së kaluar”.

Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit (Video) Profesoresha “luan mendsh”, del nudo para syve të gazetarit (Video)Rating: 4.8