Home / SHOWBIZ / Blero dhe Teuta Selimi bëhen bashkë, zbulohet…

Blero dhe Teuta Selimi bëhen bashkë, zbulohet…

Një bashkëpunim i ri po vjen në skenën muzikore.

Blero dhe Teuta Selimi duket se po vijnë me bashkëpunim.

Dyshja e madhe e muzikës pop folk do të vijnë me një projekt muzikor.

Tashmë xhirimet e videoklipit kanë filluar për këngën e re.

Për Bleron ky është bashkëpunimi i parë i madh pas shumë kohësh.

“Falja” titullohet projekti i fufndit nga Blero që erdhi në bashkëpunim me Gasson dhe Fissin në fillim të muajit shkurt.

Blero më parë ka ditur të realizojë bashkëpunime me emra të muzikës pop folk.

Kujtojmë se hit i madh u bë kënga “5” me Shkurte Gashin.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Blero dhe Teuta Selimi bëhen bashkë, zbulohet… Blero dhe Teuta Selimi bëhen bashkë, zbulohet…Rating: 4.8