Home / SHOWBIZ / Gresa i la në hije të gjitha në festën e motrës, mori gjithë vëmendjen fustani i saj

Gresa i la në hije të gjitha në festën e motrës, mori gjithë vëmendjen fustani i saj

Gresa Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës, përcjell ORAinfo.

Para pak ditësh motra e saj, Njomza organizoi festë për djalin dhe për këtë pati shumë të ftuara.

Mirëpo, ajo që ka marrë gjithë vëmendjen është Gresa, e cila më këtë fustan I ka në hije të gjitha./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gresa i la në hije të gjitha në festën e motrës, mori gjithë vëmendjen fustani i saj Gresa i la në hije të gjitha në festën e motrës, mori gjithë vëmendjen fustani i sajRating: 4.8