Home / SHOWBIZ / Ja sa vite diferencë kanë Learta me Kushtrimin

Ja sa vite diferencë kanë Learta me Kushtrimin

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale ku bënë postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot, Learta ka hapur një pyetësor në Instastory, e në pyetjen se sa vite diferencë kanë ajo dhe Kushtrimi, Learta ka treguar për herë të parë se ata kanë vetëm 5 vite diferencë. /ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ja sa vite diferencë kanë Learta me Kushtrimin Ja sa vite diferencë kanë Learta me KushtriminRating: 4.8