Home / SHOWBIZ / “Je tatuazh në zemër”, Besa dedikim prekës personit më të dashur (Foto)

“Je tatuazh në zemër”, Besa dedikim prekës personit më të dashur (Foto)

Këngëtarja Besa Kokëdhima i ka dedikuar disa fjalë të ndjera nënës së saj me rastin e ditëlindjes.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto së bashku me të ëmën, Brixhilda Kokëdhimën, ku i dedikon fjalët më të bukura për ditëlindje, duke kujtuar edhe këngën që i ka dedikuar vite më parë “Tatuazh në zemër”.

“Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime Brixhilda Kokëdhima! Je shembulli më frymëzues se si një qënie mund të jetë gruaja perfekte, nëna e pakursyer, femra hyjnore ; e brishtë dhe e hekurt, shoqja me cool & moderne, engjëlli besnik i familjes tonë! ‘Unë për ty e fal dhe jetën, se ti je Tatuazh në Zemër…! Të uroj të kalosh sa më bukur e gëzuar sot, edhe 1000 vite të tjera të lumtura, plot kreativitet, frymëzim, dashuri e suksese!,”-përfundon Besa në rrjete sociale./Gazeta Express/

"Je tatuazh në zemër", Besa dedikim prekës personit më të dashur

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Je tatuazh në zemër”, Besa dedikim prekës personit më të dashur (Foto) “Je tatuazh në zemër”, Besa dedikim prekës personit më të dashur (Foto)Rating: 4.8