Home / SHOWBIZ / Kaltrina del me vajzën e hallës së saj, ajo lë nën hije Kaltrinën

Kaltrina del me vajzën e hallës së saj, ajo lë nën hije Kaltrinën

Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara.

Ditë më parë ajo organizoi një festë madhështore për lindjen e vajzës, ku pati shumë të ftuar.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me vajzën e hallës së saj e cila qenka një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaltrina del me vajzën e hallës së saj, ajo lë nën hije Kaltrinën Kaltrina del me vajzën e hallës së saj, ajo lë nën hije KaltrinënRating: 4.8