Home / SHOWBIZ / Learta shfaqet në krahët e Dritës dhe Necës, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Learta shfaqet në krahët e Dritës dhe Necës, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Learta ka publikuar një foto nga ndëja e organizuar nga Njomza Behluli me rastin e lindjes së djalit të saj.

Në këtë foto shfaqet Learta në krahët e nënës së saj Dritës dhe kunatës së saj, Nece.

Ato po duken mjaftë tërheqëse, ndërsa fustani i Necës tërheq vëmendjen pasi në një pjesë është goxha transparent. /ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Learta shfaqet në krahët e Dritës dhe Necës, ky detaj merr gjithë vëmendjen Learta shfaqet në krahët e Dritës dhe Necës, ky detaj merr gjithë vëmendjenRating: 4.8