Home / SHOWBIZ / Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata nga martesa e tyre kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

E lulja nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e tyre në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me këngëtaren e njohur, Violetë Kajtazi, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e saj Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e sajRating: 4.8