Home / SHOWBIZ / Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona ‘sfidon’ edhe vajzat e reja

Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona ‘sfidon’ edhe vajzat e reja

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite me radhë I ka dhuruar muzikës shqiptare hite të padiskutuara.

Ajo për një kohë të gjatë ishte shumë aktive me këngë të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo është më pak aktive në muzikë mirpo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto nga një festë ku ka qenë prezente, e më këtë fustan dhe këtë grim duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona ‘sfidon’ edhe vajzat e reja Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona ‘sfidon’ edhe vajzat e rejaRating: 4.8