Home / SHOWBIZ / Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetra

Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetra

Merita Spahiu është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Përveç për muzikën, Merita dhe familja e saj janë shumë të përfolur nga mediat dhe publiku shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka dalë bashkë me nënën dhe vajzat e në një foto që e kanë publikuar ato po duken njëra më zonjë se tjetra./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetra Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetraRating: 4.8