Home / SHOWBIZ / Një grua kaq e zonja si Kaltrina, ja çfarë ka gatuar për burrin dhe vajzën

Një grua kaq e zonja si Kaltrina, ja çfarë ka gatuar për burrin dhe vajzën

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot, Kaltrina ka postuar një foto në Instastory ku shihet se ka nisur ditën në kuzhinë duke gatuar ëmbëlsira të vogla përfamiljen e saj. /ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një grua kaq e zonja si Kaltrina, ja çfarë ka gatuar për burrin dhe vajzën Një grua kaq e zonja si Kaltrina, ja çfarë ka gatuar për burrin dhe vajzënRating: 4.8