Home / SHOWBIZ / Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin

Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin

Engjëllusha Salihu ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore.

Edhe pse u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë me këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo krahas angazhimve në profesion është tejet aktive në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë Matinin për shëtitje dhe ai e ka përqafuar fort hallën./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për Matinin Një hallë kaq e kujdesshme si Engji, shikoni çka bën për MatininRating: 4.8