Home / SHOWBIZ / Nora iu lë ‘pa mend’ në komplete të kuqe, merr vëmendjen ky detaj

Nora iu lë ‘pa mend’ në komplete të kuqe, merr vëmendjen ky detaj

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Përveç si këngëtare shumë e suksesshme, është pamja e saj gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse ajo që e bën edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Ajo, nuk po heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e në veçanti në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në komplete të kuqe dhe që po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nora iu lë ‘pa mend’ në komplete të kuqe, merr vëmendjen ky detaj Nora iu lë ‘pa mend’ në komplete të kuqe, merr vëmendjen ky detajRating: 4.8