Home / SHOWBIZ / Nusja e Albanit vishet si zonjë për të shkuar në punë, por ka një detaj interesant

Nusja e Albanit vishet si zonjë për të shkuar në punë, por ka një detaj interesant

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur si zonjë e vërtetë.

Ato që bien në sy janë këpucët e saj të sheshta.

Duket se Fjolla nuk i do shumë takat, por ka dëshirë të ndihet më rehat./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Albanit vishet si zonjë për të shkuar në punë, por ka një detaj interesant Nusja e Albanit vishet si zonjë për të shkuar në punë, por ka një detaj interesantRating: 4.8