Home / SHOWBIZ / Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën Gëzimja

Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën Gëzimja

Gëzime Krasniqi është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak më shumë se një jave dhe kanë bërë tri ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

E pas dasmës Gëzimja ka qenë më pak aktive në rrjete sociale.

Mirpëo, këto ditë ajo është ‘lajmëruar’ dhe nuk po ndalet me postime që na kanë ikur nga dasma e saj./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën Gëzimja Pas dasmës së madhe, do të befasoheni çka po bën GëzimjaRating: 4.8