Home / SHOWBIZ / Rita me lëvizje provokuese në të brendshme para pasqyrës (Video)

Rita me lëvizje provokuese në të brendshme para pasqyrës (Video)

Rita Ora së fundi po qëndron në Tokio në kuadër të turneut të saj botëror ‘Phoenix’.

Përveç imazheve dhe video nga performancat atje, 28 vjeçarja poashtu ka publikuar një video gjatë përgatitjeve ku u shfaq vetëm në të brendshme.

Sensuale dhe mjaft seksi Rita ka bërë lëvizje provokuese para pasqyrës.

<div style=”width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 177.723%;”><iframe src=”https://streamable.com/s/u8ggx/ekxuso” frameborder=”0″ width=”100%” height=”100%” allowfullscreen style=”width: 100%; height: 100%; position: absolute;”></iframe></div>

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Rita me lëvizje provokuese në të brendshme para pasqyrës (Video) Rita me lëvizje provokuese në të brendshme para pasqyrës (Video)Rating: 4.8