Home / SHOWBIZ / Ryva del me shoqëri, por me këtë pamje i lë në ‘hije’ të gjithë

Ryva del me shoqëri, por me këtë pamje i lë në ‘hije’ të gjithë

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut që nga dalja e saj e parë në skenë

Ajo për një kohë të gjatë ka qenë shumë aktive me këngë të reja, e tani është më pak aktive ndonëse është shumë e pranishme në emisione festive, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është më pak aktive në muzikë, ajo është tejet aktive në rrjete sociale, e sidomos në Instagram.

E mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqëri në darkë, mirëpo veshja dhe pamja e saj ua merr vëmendjen të gjithëve./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ryva del me shoqëri, por me këtë pamje i lë në ‘hije’ të gjithë Ryva del me shoqëri, por me këtë pamje i lë në ‘hije’ të gjithëRating: 4.8