Home / SHOWBIZ / Vajzat e Shyhretës për herë të parë në emision, marrin vëmendjen me pamjen

Vajzat e Shyhretës për herë të parë në emision, marrin vëmendjen me pamjen

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi edhe vajzat e saj kanë qenë pjesë e një emisioni, shkëputur nga festa familjare e tyre.

Të gjitha janë dukur tejet të bukura dhe elegante./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vajzat e Shyhretës për herë të parë në emision, marrin vëmendjen me pamjen Vajzat e Shyhretës për herë të parë në emision, marrin vëmendjen me pamjenRating: 4.8