Home / SHOWBIZ / ‘Zeynep’ vjen me ndryshim ‘befasues’, nuk njihet më

‘Zeynep’ vjen me ndryshim ‘befasues’, nuk njihet më

Cansu Dere është një ndër aktoret më të pëlqyera dhe më të suksesshme turke.

Ajo me rolet e saj u bë e njohur jot ëm në publikun turk por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e saj të ‘Zeynepit’ në serialin e njohur ‘Nënë’.

Mirëpo, nga seriali duket se ajo ka ndryshuar aq shumë duke prerë flokët, dhe mezi mund të njihet./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Zeynep’ vjen me ndryshim ‘befasues’, nuk njihet më ‘Zeynep’ vjen me ndryshim ‘befasues’, nuk njihet mëRating: 4.8