Home / SPORT / “Ciao” Allegri, zbulohet trajneri i ri i Juventusit

“Ciao” Allegri, zbulohet trajneri i ri i Juventusit

Për Massimiliano Allegri mund të jetë në sezonin e tij të fundit në krye të Torinos

Juventusi po konsideron si Pep Guardiola dhe Jurgen Klopp për pozicionin e tyre drejtues, thotë Tuttosport përcjell ORAinfo.

Massimiliano Allegri ndoshta mund të largohet nga Juve në fund të sezonit dhe megjithëse asgjë nuk është konfirmuar, klubi ka filluar të bëjë plane të paparashikuara në rast se Allegri largohet.

Klubi po shqyrton Zinedine Zidane, por gjithashtu po monitoron situatën e Man City dhe menaxherit të Liverpoolit, edhe pse të dyja do të jenë të vështira për t’u larguar nga ekipet e tyre aktuale./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Ciao” Allegri, zbulohet trajneri i ri i Juventusit “Ciao” Allegri, zbulohet trajneri i ri i JuventusitRating: 4.8