Home / SPORT / Inter po e humb Icardin, por do e zëvendësojë me super-yllin

Inter po e humb Icardin, por do e zëvendësojë me super-yllin

Ekipi i Interit tani pritet ta humbasë yllin e skuadrës, Mauro Icardin, i cili flitet se do të marrë rrugën drejt Real Madridit.

Por, për këtë çështje “Nerazzurët” nuk kanë qëndruar duarkryq dhe kanë filluar të kërkojnë për zëvendësuesin e tij.

“Tuttosport” shkruan se skuadra nuk kanë pasur mundësinë të hapin negociatat për kontratën e re të lojtarit argjentinas, transmeton lajmi.net.

Thuhet se nëse largohet Icardi, atëherë Giuseppe Marotta e dëshiron Lautaro Martinezin si bartës të sulmit dhe dëshiron transferimin e Paulo Dybala si sulmues të dytë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Inter po e humb Icardin, por do e zëvendësojë me super-yllin Inter po e humb Icardin, por do e zëvendësojë me super-yllinRating: 4.8