Home / SPORT / Juventus ia jep lajmin e madh Milanit e shumë skuadrave tjera

Juventus ia jep lajmin e madh Milanit e shumë skuadrave tjera

Juventusi ka hequr dorë nga ylli i Psg.

Juventusi mund të ketë ndjekur Adrien Rabiot në të kaluarën, por Calciomercato pretendon se ata nuk janë në mesin e klubeve që dëshirojnë të transferojnë mesfushorin e Paris Saint-Germain tani, përcjell ORAinfo.

Francezi do të jetë në lëvizje si agjent i lirë këtë verë, pasi që rivalët e La Ligas, Barcelona dhe Real Madridi, duke luftuar me Liverpoolin për nënshkrimin e tij.

Së fundmi në këtë garë për Rabiotin ka hyrë edhe MIlan që e do atë në San Siro./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Juventus ia jep lajmin e madh Milanit e shumë skuadrave tjera Juventus ia jep lajmin e madh Milanit e shumë skuadrave tjeraRating: 4.8