Home / SPORT / Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadër

Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadër

Franck Ribery është në prag të nënshkrimit për klubin në Katar Al-Sadd, raporton Kicker.

36-vjeçari do të largohet nga Allianz Arena këtë verë dhe tani do të bashkohet me ish-mesfushorin e Barcelonës dhe Spanjën Xavi në Katar,përcjell ORAinfo.

Ribery ka shënuar katër gola në 21 paraqitje të Bundesligës për Bayern këtë sezon./ORAinfo/

\

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadër Lamtumirë Bayern! Ribery arrin marrëveshje me këtë skuadërRating: 4.8