Home / JETA / Mënyra natyrale që ju ndihmojë të keni thonj të fortë
7 mënyra natyrale që ju ndihmojë të keni thonj të fortë

Mënyra natyrale që ju ndihmojë të keni thonj të fortë

Disa njerëz kanë fatin të kenë thonj të shëndetshëm dhe me shkëlqim pa ju dashur ndihma e estetistes.

Ndërsa pjesa tjetër kanë thonj të dobët që thyhen shumë shpejt. Megjithatë nëse bëni pjesë në kategorinë e dytë, ju keni mundësinë që me anë të produkteve natyrale të keni thonjtë që ëndërroni. Më poshtë po ju rendisim 10 produkte, të cilët çdokush i ka në shtëpi.

1- Konsumoni vitamina E
2- Vaj ulliri
3- Vaj kokosi
4- Lëng limoni

5- Uthull molle
6-Përzieni mjaltë dhe vezë
7-Vaj i jojobës
Përveç vitaminës E, me të gjithë produktet e tjera veproni njësoj. Mjafton t’i mbani 15 minuta në një enë dhe rezultati do të jetë i dukshëm./revistawho.com

7 mënyra natyrale që ju ndihmojë të keni thonj të fortë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mënyra natyrale që ju ndihmojë të keni thonj të fortë Mënyra natyrale që ju ndihmojë të keni thonj të fortëRating: 4.8