Home / SHOWBIZ

SHOWBIZ

SHOWBIZ

E pyesin se sa kohë ka pa bërë s*ks, Fifi habit me reagimin

Filoreta Raçi, e cila njihet nga të gjithë si Fifi është një ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme për momentin në vendin tonë dhe në Kosovë. Në një promo të emisionit ‘’ Mos i fol shoferit’’, Fifi shfaqet në një dhomë kërcimi duke vallëzuar me balerinin Graciano Tagani. …

Read More »

Morena Taraku me dedikimin special për të atin (Foto)

Morena Taraku ka bërë një urim të veçantë për babain e saj. Këngëtarja dhe modelja shqiptare ka hedhur një imazh në InstaStory teksa thotë disa fjalë për të atin. “Çdokush mund të bëhet baba, por është më i veçantë dhe për këtë të quaj baba, sepse je i veçantë për …

Read More »