Home / SHOWBIZ

SHOWBIZ

SHOWBIZ

Arbenita tregon me krenari strijat në vithet e saj

Arbenita ka postuar një fotografi ku i shihen strijat. Arbenita Ismajli u kthye në një prej vajzave më të përfolura në mediat online për bukurinë e saj dhe lidhjen me reperin Fero. Modelja njihet për pamjen e saj natyrale dhe një bukuri që i tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me …

Read More »

A është kjo femra shqiptare më e bukur e momentit? (Foto)

Rrjetet sociale janë të mbushura me vajza të bukura shqiptare, postimet e të cilave marrin me mijëra pëlqime – jo vetëm nga Kosova dhe Shqipëria, por edhe më gjerë. Njëra nga to, absolutisht, më e suksesshme e momentit duket se është Arbenita Ismajli. Arbenita Ismajli më shumë njihet si e …

Read More »

Kanita me “Stranger” drejt Evropës (Video)

Kanita ia mësyn Evropës. Kënga e saj më e re, “Stranger”, një bashkëpunim me Lindon Berishën, po korr sukses në ditët e para të lansimit. Menaxheri i saj Arian Demolli, eksluzivisht për Gazetën Express tregon se është arritur akordi për tu publikuar versioni anglisht i këngës me një label të …

Read More »

Enca provokon me të pasmet dhe ka një këshillë

Enca këshillon që të bëni ‘twerk’ të paktën një herë në ditë. Këngëtarja e njohur, Enca nuk e ka ndërmend ti ndal provokimet. Në disa imazhe në ‘InstaStory’ derisa bënte ‘Twerk’ duke provokuar me të pasmet dhe format e trupit. Ajo përmes fotografive ka dhënë edhe disa mesazhe, ‘Mirëmëngjesi, mos …

Read More »