Home / KOSOVA / Aksident në Veternik, ja sa persona mbetën të lënduar

Aksident në Veternik, ja sa persona mbetën të lënduar

Aksidentet në trafik janë shtuar shumë kohëve të fundit.

Një aksident mes tri veturave dhe kamioni ka ndodhur para pak çastesh në autostradën ‘Fushë Kosovë-Vernik’, përkatësisht në hyrje të Prishtinës.

Një dëshmitar për Indeksonline ka dërguar pamje nga vendi, ku shihet aksidenti në fjalë.

Pos dëmeve materiale nuk dihet për gjendjen e të lënduarve.Në këto fotografi shihet edhe autoambulanca e cila ka ardhur për të ofruar ndihmë mjekësore të aksidentuarve.

Si pasojë e aksidentit, është krijuar kolonë e gjatë e veturave të cilat ka që një orë që janë bllokuar.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Aksident në Veternik, ja sa persona mbetën të lënduar Aksident në Veternik, ja sa persona mbetën të lënduarRating: 4.8