Home / SHOWBIZ / Këngëtarja Xhensila Myrtezai ka ndjekur nga shtëpia natën e parë të ‘Këngës Magjike’ në shoqërinë e vajzës së saj Ajkës (Video)
Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon 'Këngën Magjike'

Këngëtarja Xhensila Myrtezai ka ndjekur nga shtëpia natën e parë të ‘Këngës Magjike’ në shoqërinë e vajzës së saj Ajkës (Video)

Këngëtarja Xhensila Myrtezai ka ndjekur nga shtëpia natën e parë të ‘Këngës Magjike’ në shoqërinë e vajzës së saj Ajkës.

Ajo ka postuar në rrjetet socioale video nga performancat e saj të preferuara ku mes tyre ishte dhe ajo e Kejsi Tolës.

Veç interpretimit mbresëlënës së Kejsit, do ju ëmbëlsojë zemrën dhe zëri i vogëlushes Ajka./Gazeta Express/ 

https://www.instagram.com/p/BrBeYWEAar8/?utm_source=ig_embed

Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon 'Këngën Magjike'

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këngëtarja Xhensila Myrtezai ka ndjekur nga shtëpia natën e parë të ‘Këngës Magjike’ në shoqërinë e vajzës së saj Ajkës (Video) Këngëtarja Xhensila Myrtezai ka ndjekur nga shtëpia natën e parë të ‘Këngës Magjike’ në shoqërinë e vajzës së saj Ajkës (Video)Rating: 4.8