Home / SHOWBIZ / Marina bëhet xheloze për Luanën: Veç një të keqe ka…

Marina bëhet xheloze për Luanën: Veç një të keqe ka…

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka treguar se është xheloze për Luanën. Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri. Marina këtë sezon televiziv është shkëputur nga televizioni kurse Luana vazhdon më emisionin e saj çdo të shtunë ku është dhe moderatore ‘Shiko kush luan’. Dy moderatoret na kanë treguar gjithmonë se kanë një dashuri të madhe dhe janë shumë të lidhura njëra me tjetrën. Së fundmi, Marina në një postim në profilin e saj në “Instastory” ka treguar se është xheloze për Luanën.

Ajo ka nxjerrë një kolazh me foto të Luanës dhe motrës së tyre të madhe Lira. Motra e tyre, Lira, ka të preferuar Luanën dhe jo Marinën, dhe këtë ajo e ka bërë publike. “Veç një të keqe ka Lira, ka të preferuar Luanën”, shkruan Marina duke e shoqëruar me disa emoji me nerva.

The post Marina bëhet xheloze për Luanën: Veç një të keqe ka… appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Marina bëhet xheloze për Luanën: Veç një të keqe ka… Marina bëhet xheloze për Luanën: Veç një të keqe ka…Rating: 4.8