Home / SHOWBIZ / Në disa prej videove të publikuar në faqen e Televizionit KLAN, dy bukuroshet tregojnë emocionet e tyre të natës së parë të festivalit (Video)

Në disa prej videove të publikuar në faqen e Televizionit KLAN, dy bukuroshet tregojnë emocionet e tyre të natës së parë të festivalit (Video)

Ka nisur nata e parë e edicionit të 20-të të festivalitt “Kënga Magjike”.

Ashtu si edhe çdo vit tjetër, edhe sivjet konkurrenca është mjaft e fortë, teksa në skenën e festivalit janë ngjitur shumë artistë si të rinj, ashtu edhe nga ata me emër.

Disa nga konkurrentët e natës së parë në festivalin “Kënga Magjike 2018” (Foto: Kënga Magjike/Facebook)

Përveç producentit Ardit Gjebrea, krah tij sivjet prezantojnë edhe dy bukuroshet: prezantuesja Bora Zemani, dhe balerina e njohur, Klaudia Pepa.

Të dyja ato kanë rrëmbyer vëmendjen e publikut me paraqitjen e tyre elegante dhe atraktive në natën e parë të festivalit.

@klaudiapepa #KengaMagjike2018 #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al

Posted by Tvklan on Wednesday, December 5, 2018

Në disa prej videove të publikuar në faqen e Televizionit KLAN, dy bukuroshet tregojnë emocionet e tyre të natës së parë të festivalit.

“Jam shumë e emocionuar se nuk e di si do më prisim këtë herë si bashkëprezantuese me Arditin dhe me Borën. Kam shumë emocione, do prezantoj, do kërcej, jam me ju, jam shumë e lumtur”, ka thënë Klaudia Pepa.

Bora Zemani #KengaMagjike2018 #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al

Posted by Tvklan on Wednesday, December 5, 2018

Ndërkohë, jo më pak e emocionuar ka qenë edhe kolegia e saj tjetër prezantuese, Bora Zemani, e cila është shprehur: “Kam emocione, por janë nga ato emocionet e mira. Për pak fillon magjia”.

Përndryshe, festivali “Kënga magjike” po ndiqet nga mijëra shqiptare në TV Klan dhe ‘live stream’ në internet.

Prezantueset e “Këngës Magjike”, Klaudia Pepa dhe Bora Zemani rrëmbejnë vëmendjen me dukjen e tyre

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Në disa prej videove të publikuar në faqen e Televizionit KLAN, dy bukuroshet tregojnë emocionet e tyre të natës së parë të festivalit (Video) Në disa prej videove të publikuar në faqen e Televizionit KLAN, dy bukuroshet tregojnë emocionet e tyre të natës së parë të festivalit (Video)Rating: 4.8