Home / SHOWBIZ / Së fundi, Miloti ka publikuar një imazh bashkë me bashkëshorten e tij, ata po duken tejet të lumtur në pritje të fëmijës (Video)
Milot Llalloshi dhe gruaja shtatzënë sjellin foton e ëmbël

Së fundi, Miloti ka publikuar një imazh bashkë me bashkëshorten e tij, ata po duken tejet të lumtur në pritje të fëmijës (Video)

Erxhina është në pritje të fëmijës dhe tani çifti vijnë në një pozë shumë të bukur.

Së fundi, Miloti ka publikuar një imazh bashkë me bashkëshorten e tij, ata po duken tejet të lumtur.

Erxhina, e veshur me një fustan të zi ka zbuluar barkun e fryrë teksa atë e mban Miloti.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Milot Llalloshi (@milotllalloshi) on

Nga ana e muzikës, Miloti së fundi ka publikuar bashkëpunimin e radhës me motrën e tij, Edona Llalloshi.

Milot Llalloshi dhe gruaja shtatzënë sjellin foton e ëmbël

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Së fundi, Miloti ka publikuar një imazh bashkë me bashkëshorten e tij, ata po duken tejet të lumtur në pritje të fëmijës (Video) Së fundi, Miloti ka publikuar një imazh bashkë me bashkëshorten e tij, ata po duken tejet të lumtur në pritje të fëmijës (Video)Rating: 4.8