Home / SHOWBIZ / Sherri mes Beatrixit dhe Anxhelinës, zbuloni kush u bë shkak

Sherri mes Beatrixit dhe Anxhelinës, zbuloni kush u bë shkak

Ishte ditëlindja e Anxhelinës ajo që zbuloi se midis dy kushërirave marrëdhëniet nuk janë më si më parë. Kështu disa ditë më parë u përhap lajmi se Beatrix dhe Anxhelina nuk flasin pas një sherri mes tyre. Madje ato as nuk e ndjekin më njëra- tjetrën në rrjetet sociale.

Burime bënë të ditur se shkak është grimieri i njohur Ariel, shkruan ‘Iconstyle’. Arieli është i njohur në SHBA dhe njihet për miqësinë me familjen Kardashian. Beatrix i ka kërkuar atij ta ndihmojë për t’i hapur mundësinë të reja për në Los Angeles. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer Anxhelinës, e cila është mikeshë e ngushtë më Arielin dhe qëndrojnë prej vitesh në një shtëpi me të prej. Kështu mes dy kushërirave raportet janë prishur.

The post Sherri mes Beatrixit dhe Anxhelinës, zbuloni kush u bë shkak appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sherri mes Beatrixit dhe Anxhelinës, zbuloni kush u bë shkak Sherri mes Beatrixit dhe Anxhelinës, zbuloni kush u bë shkakRating: 4.8