Home / SPORT / Milan merr lajmin e madh

Milan merr lajmin e madh

Milan së bashku me Chelsen dhe Liverpoolin kanë marrë një lajm të madh.

Duket se Aaron Ramsy nuk do të jetë pjesë e Arsenalit në sezonin e ardhshëm përcjell ORAinfo.

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, foli para shtypit në prag të përplasjes së Premier League të Topçinjëve me Manchester Unitedin, i cili ballafaqon Emery kundër Mourinhos për herë të parë në Angli.

Duke folur në konferencën e tij, Emery përsëriti se nuk ka marrëveshje të re në horizont për futbollin që po e kërkojnë me ngulm Chelsea, Milanin dhe Liverpoolin , Aaron Ramsey.

“Kjo bisedë nuk është për ne sot apo për mua. Është një situatë që u mbyll një ose dy muaj më parë. Tani për tani gjëja më e rëndësishme është qeshja, ai ka angazhimin, sjelljen dhe shfaqjet. Kjo është më e mira për të dhe për ne “, ka deklaruar Unai.

Kjo do t’i ketë vënë të tre klubet në gatishmëri t pasi ata duan ta rrëmbejnë Ramsey në atë që do të ishte një nënshkrim i rëndësishëm. Mbetet për tu parë se cili ekip do të dalë triumfues./ORAinfo/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Milan merr lajmin e madh Milan merr lajmin e madhRating: 4.8