Home / Tag Archives: adelina

Tag Archives: adelina

Ditë me diell, por shikoni me çfarë pallto të trashë ka dalë Adelina

Adelina Tahiri është emri i këngëtares shqiptare nga shkupi e që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë. Ajo përveç me këngët e saj është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo. Adelina tani është e martuar me burrin maqedonas 50 vejçar dhe me të ajo tani ka një djalë. Ajo njihet për jetën luksoze e këtë e dëshmon me fotot që i poston. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në ditë me diell, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj për ditë me borë./ORAinfo/

Read More »

Një grua si Adelina, kaq darkë romantike ka përgatitur për burrin

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut. Përveç me këngët që i publikon, është jeta e saj private që e bën atë më të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo. Sidomos gjatë këtyre viteve të fundit ajo u komentua shumë, pas lidhjes me burrin maqedonas 50-vjeçar e me të cilin tani ka një djalë. Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Adelina sot ka publikuar një video ku shihet se ka përgatitur një darkë shumë romantike për vete dhe për burrin e saj./ORAinfo/

Read More »

Është ende e re, por shikoni si e kanë kapluar rrudhat Adelina Tahirin

Adelina ështënjera ndër këngëtaret me të përfolura tëshowbizit. Është e re, ende në të 20-tat, por prej kohësh ka nisur me operacione plastike. Adelina Tahiri ka ndryshuar shumëçka në pamjen e jashtme. Gjithmonë ishte e bukur, por se çka iu tek të bënte ndryshime, një Zot e di. Adelina Taniri së fundi është mbingarkuar nga komentet negative që kanë të bëjnë kryekëput me jetën e saj private, shkruan “Kosovarja”. E fjalët, duket se kanë nisur ta plakin para kohe bukuroshen e muzikës. Në këtë foto, vërehen rrudha edhe në qafë, që nuk janë fortë të zakonshme për moshën e saj.

Read More »

Rezultatet e burrit milionerë, ja shuma marramendëse që Adelina shpenzoi për syza

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri është një nga këngëtarët më të komentuara nga publiku. Kjo pasi ajo u martuar me milionerin nga Maqedonia, i cili me profesion është avokat. Ajo është një nga më të njohurat, e cila që me paraqitjen e parë arriti të fitojë dashurinë e publikut. Nga martesa me avokatin, Serjozha Markov e deri te lindja e djalit, Adelina pothuajse ka marrë vëmendjen e mediave, shkruan rtv21. Krahas kësaj, Adelina komentohet edhe për veshjet e shtrenjta që posedon. Kësaj radhe, faqja e Instagramit “What they wearin” ka treguar se sa ka shpenzuar Adelina Tahiri për një outfit. Syzet e saj të markës Roberto Cavalli kapin shifrën e 575 eurove, çanta e firmës LouisVuitton arrin shifrën 1 mijë e 110 euro, pantollat e lëkurës në vlerë mbi 19 euro dhe patikat e markës LouisVuitton arrijnë shifrën 580 euro.

Read More »

Me këtë veshje del rrugëve të Vjenës Adelina Tahiri

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura. Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, kjo edhe për shkak të martesës më milonerin 50 vjeçar nga Maqedonia, shkruan ORAinfo. Adelina nga martesa e saj ka një djalë. Artistja krahas angazhime është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj E këto ditët e fundit ajo po qëndron në Vjenë, ku vjen me një imazh mjaft të mirë, ndërsa veshja e saj firmato bie në sy. Adelina ka ekspozuar trupin dhe duket në formë edhe pas lindjes. /ORAinfo/

Read More »

Adelina doli e veshur me plot stil, por ka një detaj që nuk e vërejti askush

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik, e krejt kjo për shkak të jetës së saj luksoze. Ajo para pak vitesh u lidh me burrin maqedonas 50-vjeçar, e me të tani ka një djalë, shkruan ORAinfo. Ndonëse u komentua shumë keq, ajo vazhdoi jetën luksoze me burrin dhe djalin. Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo publikoi një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil. Por, ajo që bie në sy është ҫanta e saj shumë e shtrenjtë./ORAinfo/

Read More »

Adelina del me një veshje shumë të shtrenjtë, po kaq provokuese duket

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut. Përveç që u bë e njohur me zërin, ishte jeta e saj private që e bëri atë edhe më të njohur në publik, përcjell ORAinfo. Para pak vitesh ajo u lidh me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe me të cilin ka një djalë. Adelina është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të na tregojë për jetën e saj luksoze. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet, e veshja e saj ‘firmato’ dhe poza provokuese kanë marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Read More »

Adelina Tahiri ‘trupin si peshk’, merr gjithë vëmendjen

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri është një nga këngëtarët më të komentuara nga publiku. Kjo pasi ajo u martuar me milionerin nga Maqedonia, i cili është shumë më i moshuar Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme, përcjell ORAinfo. Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku duket një zonjë e madhe. Adelina ka ekspozuar trupin ku duket në formë, pavarësisht lindjes. /ORAinfo/

Read More »

Adelina del në qytet e veshur ‘firmato’, vëmendja tek palltoja e saj gjigante

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik, e krejt kjo për shkak të jetës së saj luksoze. Ajo para pak vitesh u lidh me burrin maqedonas 50-vjeçar, e me të tani ka një djalë, shkruan ORAinfo. Ndonëse u komentua shumë keq, ajo vazhdoi jetën luksoze me burrin dhe djalin. E këtë e ka dëshmuar edhe në foton që e ka postuar sot, ku gjithë vëmendjen e merr veshja e saj e tëra ‘firmato’./ORAinfo/

Read More »

Adelina shfaqet pa grim, çfarë ja ndodhur kështu me fytyrën e saj ?

Është njëra nga këngëtaret më të përfolur aktualisht. Adelina Tahiri shpesh herë publikon imazh në të cilat shihet pa grim. I tillë ishte edhe fotografia e fundit që ka postuar në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline. Këngëtarja e njohur e cila këto ditë po qëndron në Vjenë të Austrisë u shfaq e thjeshtë derisa me një palë syze dielli ka mbuluar fytyrën e pa grimuar. Adelina edhe herëve të tjera ka treguar se nuk e ka fare problem të paraqitet pa make-up. Ndryshe, Adelina vitin që lamë pas u bë nënë për herë të parë.

Read More »