Home / Tag Archives: befason

Tag Archives: befason

Jennifer Lopez befason garuesit e World Of Dance (Foto)

Jennifer Lopez ka shokuar garuesit e World of Dance pasi që ka bërë një paraqitje befasi gjatë një sezoni të praktikës së tyre Jennifer Lopez ka treguar dashuri të madhe për familjen “World of Dance” të hënën, pasi që ka duartrokitur valltaret derisa ka postuar promon e re të videos …

Read More »

Donika fotografohet duke vrapuar në mal, pa grim dhe me rroba sportive, befason me pamjen

Donika po duket larg asaj që e shohim në ekran Është deputete me disa mandate, grua e zonja dhe një figurë mjaftë e diskutuar, shkruan “Kosovarja”. Lëvizjet e saj kanë bërë bujë të madhe edhe në media. Tani, Donika i është kthyer sërish origjinës së saj në politikë, “AAK”-së. Kadaj-Bujupi për tu relaksuar pak nga angazhimet e çdo ditshme në politikë, bënë vrap në natyrë. Pa kaçurrelat që e identifikojnë dhe grimin në fytyrë, Donika po duket larg asaj që e shohim në ekran.

Read More »

Trajneri i Bayernit befason me deklaratën e fundit

Bayerni mposhti Borussia Monchengladbach duke e mposhtur me rezultatin 1:5, kurse Dortmund gaboi me Augsburg, ku u mposht 2:1. Pas ndeshjes së Bayern, trajneri i kampionëve në fuqi është pyetur për Borussia Dortmund, dhe përgjigja e tij ishte shumë e thjeshtë. “Nuk dua të flas për Dortmundin” ka thënë Kovac. “Ne flasim për vetën tonë dhe mendoj se skuadra po bën shumë mirë tani. Ne kemi fituar 11 herë në 12 ndeshjet e fundit dhe kjo është ajo që pres” ka thënë ndër të tjerash kroati. Testi i vërtetë për Niko Kovac mbetet ai me Liverpool, në ‘Allianz Arena’, në ndeshjen kthyese të fazës së 1/16-ës së finales, në Ligën e Kampionëve.

Read More »

Notat e lojtarëve në ndeshjen Real Madrid -Barcelona, befason Messi

Barca është shkëputur me 12 pikë larg Real Madrid. Skuadra e Barcelonës ka shënuar një fitore historike kundër Real Madrid, në xhiron e 26-të në La Liga. Barcelona ka shënuar fitore minimale me rezultatin 1:0, në udhëtimin në ‘Santiago Bernabeu’, shkruan lajmi.net. Golin e vetëm në këtë takim e realizoi mesfushori kroat, Ivan Rakitici, i cili shënoi në minutën e 26’ të takimit. Me këtë fitore, Barca është shkëputur me 12 pikë larg Real Madrid, duke i dhënë gati fundin garës për titullin. Gjithashtu katalanët parakalojnë Real Madridin në numrin e fitoreve në historinë e ‘El Clasico’, si dhe mposhtin mbretërit për të katërtën herë radhazi në ‘Bernabeu’. Më poshtë lajmi.net ua përcjell notat e lojtarëve për këtë klasike, sipas ‘WhoScored’.

Read More »

Pas fitores së madhe, Musacchio befason me fjalët e tij

Mbrojtësi i Milanit, Mateo Musacchio, ka thënë se ani pse ekipi kuqezi është tani përpara Interit, ende ka shumë për të bërë që ata ta mbajnë atë pozitë përcjell ORAinfo. Pas fitores 1-0 ndaj Sassuolo në San Siro, Musacchio po fliste me Sky Italia dhe ai tha: “Vendi i tretë? Po shkojmë ndeshje pas ndeshjes. Gjëja e rëndësishme ishte të fitonim dhe e bëmë pavarësisht vështirësive të mbrëmjes. Ne jemi përpara Interit, por ka shumë për të bërë, kështu që duhet të shkojmë lojë pas lojës “, ka thënë mbrojtësi rossonerë./ORAinfo/

Read More »

Motra e tij e ka ditëlindjen, Blero e befason me urimin e tij

Blero është ndër këngëtaret më të njohur dhe më të dashur për publikun tonë. Ai është i fejuar me Afronën, të cilët së shpejti do të martohen, shkruan ORAinfo. Blero është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Motra e tij, Tina e ka ditëlindjen dhe Blero e ka uruar me fjalët me të mira. Më poshtë e gjeni mesazhin me të cilin Blero e uron motrën e saj. /ORAinfo/

Read More »