Home / Tag Archives: fustanin

Tag Archives: fustanin

Learta na prezanton me fustanin më të bukur që ka, kaq madhështor është ai

Learta Jakupi u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit. Ajo po përfolet shumë në media e në publik e kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo. Learta tani ka hapur një dyqan të vetin që e ka quajtur, Mia Matin dhe që përmban veshje elegante për femra. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet një fustan madhështor e që duket se është më i bukuri nga dyqani i Leartës./ORAinfo/

Read More »

Engji veshi fustanin më të bukur në festën e nipit, e Learta zbulon këtë detaj interesant

Është tani një ndër këngëtaret më të njohur të muzikës popullore. Engjëllusha Salihu u bë fillimisht e njohur si vajza e këngëtares shumë të njohur, Shyhrete Behlulit, dhe tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo. Para pak ditësh në shtëpinë e Shyhretes kishte festë të madhe për lindjen e nipit. E veshja e Engjit ishte ajo që mori gjithë vëmendjen, e sot, Learta ka treguar se ai fustan është një prej koleksioneve më të veçanta të dyqanit të saj./ORAinfo/

Read More »

Në valle me vajzën, Shyhretja ‘shkëlqen’ në fustanin që ka veshur

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore. Ajo është një ndër më aktivet si në këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme, shkruan ORAinfo. Krahas kësaj ajo është shumë aktive në rrjete sociale, e sidomos në Instagram. Para dy ditësh, vajza e saj, Njomza ka organizuar një festë për lindjen e djalit. E në një foto që e ka postuar sot, Shyhretja shkëlqen në fustanin nga dyqani i Leartës./ORAinfo/

Read More »

Në festën e motrës, Engji zgjodhi fustanin më të bukur nga dyqani i Leartës

Engjëllusha është këngëtarja që ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrtete Behlulit dhe tani Engji famën më të madhe po e arrin vetë, shkruan ORAinfo. Engji është shumë aktive me këngë të reja dhe është shumë e angazhuar në mbrëmje e koncerte. Krahas kësaj është tejet aktive në rrjete sociale, e sot, ajo ka postuar një foto nga festa që dje organizoi motra e saj. E me këtë fustan që ka veshur Engji la në hije të gjitha./ORAinfo/

Read More »

Bleona merr pjesë në ceremoninë ‘Oscar 2019’, i ‘shashtris’ të gjithë në me fustanin e saj

Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti, është njëra ndër femrat më të bukura shqiptare. E vetëdijshme për këta, ajo vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria e saj, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Bleona ka marrë pjesë në ceremoninë ‘Oscar 2019’, ku me fustanin e saj ka tërhequr gjithë vëmendjen. Bleona me këtë fustan ka arritur të shkëlqej në tepihun e kuq. /ORAinfo/

Read More »

Afrona rregullohet për të dal sonte, vesh fustanin me të bukur që keni parë

Çifti Afrona dhe Blero pritet ta kurorëzojnë këtë vit dashurinë e tyre. Njihet për stilin dhe elegancën që ka. Së fundmi në një foto që ka postuar Afrona, e rregulluar me një grim profesional e me një fustan të zi po rrezaton e tëra, shkruan “Kosovarja”. Sigurisht, të fejuarin e saj Bleron me këtë pamje do ta lë pa koment. Kujtojmë që çifti pritet ta kurorëzojnë këtë vit dashurinë e tyre me një dasmë.

Read More »

Elvana vesh fustanin më ‘madhështor’ që keni parë, por ky detaj mori vëmendjen

Elvana Gjata është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen e të jenë ndër të preferuarat, shkruan ORAinfo. Rasti tragjik që ndodhi me të fejuarin e saj, bëri që edhe Elvana të ndërprejë të gjitha aktivitetet e saj. E tani si duket Elvana e ka marrë veten dhe i është rikthyer skenës,nga postimet e fundit bukuroshen e shohim me një imazh të veçantë. Elvana në paraqitjen e saj në një koncert për nderë të festës së pavarësisë eshte shfaqur me nje stil te veçante si gjithmonë. Ajo kishte përzgjedhur një fustan me ngjyrë të kaltër, po ashtu qe e veҫoi ishte kapela e saj./ORAinfo/

Read More »