Home / Tag Archives: fustanin

Tag Archives: fustanin

Rita Ora vishet me fustanin me unik, kaq bukur e kombinon me grimin

Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare por që karrierën e saj e zhvillon në Angli atje ku edhe është rritur. Ajo tani, është një ndër këngëtaret më të njohur shqiptare në gjithë botën dhe këngët e saj janë hite të padiskutueshme. Por edhe pse është e njohur në mbarë botën ajo nuk e ka harruar vendlindjen e saj dhe gjithmonë e thotë se është krenare që është shqiptare. Se fundmi ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet e veshur me një fustan shumë unik. Këtij fustani Rita është kujdesur që t’ia kombinoi edhe grimin dhe stilin e flokëve. /ORAinfo/

Read More »

Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona ‘sfidon’ edhe vajzat e reja

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite me radhë I ka dhuruar muzikës shqiptare hite të padiskutuara. Ajo për një kohë të gjatë ishte shumë aktive me këngë të ndryshme, shkruan ORAinfo. Tani, ajo është më pak aktive në muzikë mirpo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale. E sot, ajo ka publikuar një foto nga një festë ku ka qenë prezente, e më këtë fustan dhe këtë grim duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Read More »

Afrona shfaqet rrugëve të Milanos, me fustanin e veshur do ta ‘shashtris’ Bleron

Afrona Dika dhe këngëtari Blero janë tani një ndër çiftet më të përfolura të estradës. Ata janë të fejuar dhe për pak muaj pritet të bëjnë edhe dasmën e tyre, e që është e përfolur ende pa ndodhur, përcjell ORAinfo. Blero dhe Afrona janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale, dhe pothuajse çdo ditë postojnë fotografi nga jeta e tyre. E sot, Afrona ka postuar një fotografi në Instastory e në të cilën ajo shfaqet nga Milano. E veshur me një fustan provokues, Afrona shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Read More »

Soni vesh fustanin me të bukur ndonjëherë, por diku tjetër është vëmendja

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen. Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo. Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan tepër unik. Si zakonisht edhe kësaj radhe, Soni është shfaqur super joshëse. /ORAinfo/

Read More »

Adea shkon në aheng, me fustanin e shkurt e provokues i ka ‘shashtris’ të pranishmit

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, përcjell ORAinfo. Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor. Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka fansa të shumtë që e përcjellin atë. Ajo ka publikuar një foto ku tregon se ka qenë në nëj aheng. E veshur me një fustan të shkur dhe provokues, Adea i ka lënë ‘pa mend’ të pranishmit. /ORAinfo/

Read More »

Afrona del me shoqe, vesh fustanin më të ‘çuditshëm’

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të njohur shqiptar, Bleros. Ata janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare si nga mediat ashtu edhe nga publiku, përcjell ORAinfo. Afrona dhe Blero këta muaj janë duke I shijuar muajt e fundit si të pa martuar sepse pas pak muajsh ata do ta bëjnë një dasëm, e që e kanë paralajmëruar kohë më parë. Afrona vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale, e mbrëmë ajo ka publikuar një fotografi ku shihet se ka dalë me shoqe, por ajo çka bie në sy është fustani I saj prej lëkure dhe I pa parë më herët./ORAinfo/

Read More »

Xhbanja vesh fustanin më të bukur, iu mahnit me pamjen

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”. Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo. Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Read More »

Albëria ‘sfidon’ edhe vajzat e reja, vesh fustanin më interesant

Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur nga Deçani, e cila që në momentin e parë në skenë u bë shumë e pëlqyer për publikun. Këngët e saj dëgjohen e këndohën përherë me nostalgji të madhe, ndonëse Albëria tani është më pak aktive në muzikë, përcjell ORAinfo. Ajo tani po jeton në Amerikë së bashku me vajzën e saj, Anxhelinën. Edhe pse është më pak aktive me këngë të reja, Albëria është shpeshherë e pranishme në shumë emisione festive. E ajo gjithmonë shquhet me stilin e saj të veçantë, mirëpo me këtë fustan e këtë dukje ajo duket sikur vajzë e re, pavarësisht moshës./ORAinfo/

Read More »

Mimoza kombinon fustanin me këpucet e saj, me joshëse nuk e keni parë kurrë

Mimoza Shkodra tani është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik e në media. Ajo filloi karrierën disa vite më parë dhe me këngët e saj u bë menjëherë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo. Vitet e fundit u përfol shumë për të sidomos për jetën e saj personale. Ajo u fejua para disa muajve me këngëtarin, Seldi Qalliu, mirëpo fejesa e tyre zgjati vetëm pak muaj. Ajo mbrëmë ka publikuar një foto ku shfqet e veshur me një fustan të bukur dhe të kombinuar mirë me këpucët e saj. Në këtë veshje, Mimoza Shkodra po shkëlqën si asnjëherë me parë. /ORAinfo/

Read More »