Home / Tag Archives: lindjes

Tag Archives: lindjes

Kaltrina ende në spital pas lindjes, kështu e ka nisur ditën sot

Është një ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të njohura kosovare. Kaltrina Mikushnica u bë për një kohë të shkurtër shumë e njohur për publiku, përcjell ORAinfo. Ajo përfolet shumë edhe për jetën private, ku është e martuar dhe dje u bë nënë për herë të dyrë. Ajo lindi vajzë, dhe nga lindja ende po qëndron në spital dhe nga fotoja qe e ka postuar sot, shohim se në spital po kujdesen shumë mirë për të./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina po qëndron ende në spital pas lindjes, ja me çka po e shërbejnë atje

Është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare. Kaltrina Mikushnica u bë për një kohë të shkurtër shumë e njohur për publiku, përcjell ORAinfo. Ajo përfolet shumë edhe për jetën private, ku është e martuar dhe dje u bë nënë për herë të dyrë. Ajo lindi vajzë, dhe nga lindja ende po qëndron në spital dhe nga fotoja qe e ka postuar sot, shohim se atje e kanë shërbyer me kafe turke./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina shfaqet me pizhama pas lindjes, ja gjendja e saj

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar. Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Dje ajo është bërë nënë, e sot është shfaqur në gjendje mjaftë të mirë./ORAinfo/

Read More »

Pas lindjes, ja çka po i ndodh Egzonës!

Egzona Muqiqi është një prej nuseve më të përfolura të estradës. Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo. Tani ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali. Egzona lindi binjakë para një muaji, e sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është përgatitur për të dalë. E veshur me të zeza dhe e rregulluar mirë, trupi dhe fytyra e Egzoën po duken krejt ndryshe pas lindjes. Duket se dy binjakët kanë ndikuar në dobësimin e madh të Egzonës. /ORAinfo/

Read More »