Home / Tag Archives: papritur

Tag Archives: papritur

Gruaja papritur zgjohet nga koma pas 28 vitesh

Një grua në Lindjen e Mesme është zgjuar papritur pasi qëndroi në koma për 28 vite. Munira Abdulla pësoi dëmtim të rëndë të trurit në një aksident automobilistik në vitin 1991. Makina me të cilën ajo po udhëtonte drejt shtëpisë u përplas nga një autobus. Abdulla kishte marrë djalin e …

Read More »

Milan-UEFA, vjen lajmi i papritur

AC Milan ka qenë një kohë e vështirë me UEFA-n për disa kohë, me problemet dhe konfliktet midis dy skuadrave . Avokati Antonello Martinez foli me mikrofonat e Radios Sportivo rreth problemeve midis dy palëve gjatë muajve të fundit, përcjell ORAinfo. “Procesi i UEFA-s kundër Milanit është i turpshëm, unë …

Read More »