Home / Tag Archives: publikon

Tag Archives: publikon

Kaltrina gati të lindë, publikon foton më të ëmbël në përqafim me vajzën e burrin

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj moderatorja, Kaltrina Mikushnica u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer për publikun. Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media rozë, shkruan ORAinfo. Ajo është e martuar dhe tani është shtatzënë në fëmijën e saj të dytë. E së fundi, Kaltrina ka postuar foton më të bukur në përqafim të vajzës dhe burrit./ORAinfo/

Read More »

‘Kemali’ publikon foton më të ëmbël me gruan, e gjithë vëmendja shkon tek barku i saj

Burak Ozcivit dhe gruaja e tij, Fahriye evcen po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në Turqi dhe më gjerë. Gjatë këtyre ditëve mediat turke kanë njoftuar se Fahriye e cila është në muajin e shtatë të shtatzënisë, nuk është në gjendje të mirë dhe për këtë ka përfunduar në spital, përcjell ORAinfo. Tani, ajo është kthyer në shtëpi dhe sot duket se janë rregulluar për të bërë foto. E ajo që merr gjithë vëmendjen është barku i Fahries./ORAinfo/

Read More »

Nora publikon foton më të dhimbshme me babin e saj të ndjerë

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që përveç me këngët e saj, rrëmbeu shumë fansa edhe me paraqitjet e saj tërheqëse. Ajo u bë më e pëlqyera e publikut që në daljen e parë dhe që nga atëherë është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo. Nora është tejet aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë foto nga jeta e saj. E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën ka treguar sa shumë po I mungon babai i saj i ndjerë./ORAinfo/

Read More »

Vazhdon jeta luksoze e Arianës, publikon pamje përrallore nga vendi ku po qëndron

Gruaja e këngëtarit të njohur kosvoar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë. Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive. Sonte përmes një postimi ajo ka treguar vendin e bukur po qëndron./ORAinfo/

Read More »

Fazilet e dashuruar kokë e këmbë me burrin e saj, publikon foton më të bukur me të

Nazan Kesal është aktorja shumë e njohur turke e që me rolet e saj u bë e pëlqyer jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë. Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj të ‘Faziletës’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo. Ajo është një ndër personazhet më të përfolura të kinematografisë turke. ‘Fazilet’ tani është e martuar dhe në fotot që i shohim duket se ajo është e dashuruar kokë e këmbë në burrin e saj./ORAinfo/

Read More »

Learta publikon foto me Matinin nga festa e mbesës, por ky detaj ka marrë gjithë vëmendjen

Learta Jakupi është tani një prej emrave më të përfolur në publik dhe në media. U bë e njohur si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit, mirëpo tani Learta famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj shkruan ORAinfo. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj. E mbrëmë ajo ka festuar ditëlindjen e mbesës së saj e gjithë vëmendjen merr tavolina e zbukuruar. Po ashtu edhe Learta me Matilin duket të kenë shkëlqyer. /ORAinfo/

Read More »

Elita nuk përmbahet pas lindjes, ja në çfarë gjendje e publikon djalin e saj

Moderatorja e njohur kosovare Elita dhe reperi Gjiko janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara në shoë bizin shqiptar. Ata mbrëmë janë bërë prindër për herë të parë. Moderatorja Elita Rudi mbrëmë e ka sjell në jetë një djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin Zëri, përcjell ORAinfo. Emocionet ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj, aty ku edhe i ka publikuar disa foto të djalit të sapolindur. “Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri Gjikolli Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska!”, e ka përshkruar foton ku shihet vetëm djali i saj. Zëri shihet i veshur me rruba të bukura, ndërsa edhe me shëndet duke për mrekulli. /ORAinfo/

Read More »

Kaltrina gati të lindë, publikon një foto interesante

Kaltrina Mikushnica është një prej moderatoreve më të njohura dhe më të pëlqyera kosovare. Ajo u bë e njohur për publikun qysh në daljen e saj të parë dhe tani vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat, përcjell ORAinfo. Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media e në publik. Ajo është në prag për t’u bërë nënë për herë të parë, dhe sot ajo ka publikuar një foto ku duket se shtatzënia po e zbukuron çdo ditë e më shumë./ORAinfo/

Read More »

Kaq shumë po e do vëllai i Adelinës nipin, publikon foton më të bukur me të

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut. Përveç që u bë e njohur me zërin, ishte jeta e saj private që e bëri atë edhe më të njohur në publik, përcjell ORAinfo. Para pak vitesh ajo u lidh me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe me të cilin ka një djalë. Përveç që është e njohur vetë, ajo bëri të njohur edhe familjen e saj e sidomos vëllain e saj. E së fundi ai ka publikuar foton më të bukur me djalin e Adelinës për të na treguar sa e do nipin./ORAinfo/

Read More »

Mahmut Ferati publikon foto me gruan dhe vajzën, secila ma e bukur se tjetra

Mahmut Ferati ka edhe një jetë bashkëshortore shumë të kënaqshme. Mahmut Ferati është ndër këngëtarët më të njohur të muzikës, që prej vitesh sjell këngë e bashkëpunime të suksesshme. Mahmuti këngëtar e arsimtar, madje shumë e i zoti. Ai, ka përcjell shumë breza për vite me radhë. Mahmut Ferati ka edhe një jetë bashkëshortore shumë të kënaqshme. Ai, është i lumtur pranë të shoqes dhe dy fëmijëve të tyre, shkruan “Kosovarja”. Këngëtari dhe bashkëshortja e tij kanë diferencë në moshë, ama ditëlindjet i kanë shumë pranë njëri tjetrit, në të njëjtën muaj dhe me një ditë ndërmjet.

Read More »