Home / Tag Archives: pushimet

Tag Archives: pushimet

Më kë po i kalon pushimet dimërore Ryva Kajtazi?

Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare. Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Ndonëse dimri është afër përfundimit shumë kush ende po i shfrytëzon ditët e mbetura në vende malore dhe të përshtatshme për skijim. Një gjë të tillë e ka bërë edhe këngëtarja e njohur, Ryva Kajrazi e cila së fundi po qëndron në alpet franceze. Nga atje ajo ka publikuar disa foto vet dhe me vazën e saj. /ORAinfo/

Read More »

Nga bora në det, këto janë pushimet super-luksoze të Luanës

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar. Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo. Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj. E sot ka postuar foto njëherë nga një pushim në një vend më borë, e më vonë ka postuar foto e video ku shihet se ka shkuar në Maldive./ORAinfo/

Read More »

Meda e Lulja vazhdojnë pushimet, në foton e fundit ka diҫka të ҫuditshme

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës. Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Sot ajo ka publikuar edhe një foto nga pushimet të cilat po kalon me burri ne saj. Ajo që bie në sy është ҫanta e hapur e Lulës./ORAinfo/

Read More »

Lulja dhe Meda shfaqen nga pushimet, befasojnë me veshjen e tyre

Meda dhe Luljeta Pergjeqaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun. E Lulja si bashkëshortja e Medes është bërë shumë e njohur për gjithë shqiptarët, shkruan ORAinfo. Ajo ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Lulja sapo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e Medës. Të veshur në mënyrë interesante, Meda dhe Lulja janë duke i shijuar deri në maksimum pushimet. /ORAinfo/

Read More »

Lulja publikon foto intime me Meden nga pushimet

Meda dhe Luljeta Përgjegjaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun. Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo. Që të dy janë shumë aktivë në rrjtet sociale dhe pothuajse çdo postim i tyre bëhet lajm nga mediat rozë. Meda bashkë me bashkëshorten e tij, Lulen, kanë nisur pushimet e para për këtë vit. E sot Lulja ka publikuar foton me të embël nga pushimet me Medën. Të përqafuar me njëri-tjetrin, Lulja dhe Meda shfaqen me pamje nga deti. /ORAinfo/

Read More »