Home / Tag Archives: pushimet

Tag Archives: pushimet

Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë (Foto)

Pas fotove komplet e zhveshur, Shkenda bombastike provokon këtë herë nga anija

Shkenda po vazhdon të shijojë pushimet në Tailandë. Shkenda nuk po i ndalë pozat e një fotomodeleje. Bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimesh larg të ftohtit që po mbretëron në Kosovë. View this post on Instagram ATTENTION Please!!! See it like an Artist🙏🏻 #fashion #lifestyle #toplessgirls #art #amazing #triptravel …

Read More »

Era publikon foto nga pushimet, kush është shoqëruesi i saj “sekret”

Pas shumë angazhimeve në muzikë gjatë gjithë sezonit, Era Istrefi ka filluar pushimet. Era Istrefi bashkë me nënën dhe vëllain ditë më parë udhëtuan për në pushime, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet përkrah tyre. Ata kishin dalur për të shëtitur në qytet, derisa Era kujdesej të filmonte nënën dhe vëllain e saj, ky i fundit kishte bërë një ndryshim drastik në pamje. Kujtojmë që suksesi më i madh i Erës në këtë vit ishte performimi i këngës zyrtare të kampionatit.

Read More »

Marina ia ‘prishë’ pushimet Getit, ja çka e detyron të bëjë!

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po shijojnë maksimalisht pushimet. Derisa tek ne po mbretëron një mot i freskët ata kanë zgjedhur një vend super luksoz dhe të nxehtë për tu argëtuar. Nga atje Marina i ka publikuar disa foto ku duket e mahnitshme, ndërsa shfqet me një fustan të gjatë e provokues. Por kush po i rri kaq gati qe ta fotografojë çdo lëvizje të saj? Duket se Marina po e detyron Getoarin qe gjatë gjithë kohës të qendrojë me telefon në dorë për ta fotografuar atë. /ORAinfo/

Read More »

Marina shfaqet ‘hot’ nga pushimet, bie në sy ky detaj

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca po shijojnë maksimalisht pushimet. Derisa tek ne po mbretëron një mot i freskët ata kanë zgjedhur një vend super luksoz dhe të nxehtë për tu argëtuar, shkruan lajmi.net Nga atje Marina i ka publikuar disa foto ku duket e mahnitshme ndërsa nëpërmjet një pllakate ka treguar se vendi po i pëlqen shumë dhe do të donte që të qëndronte këtu përgjithmonë.

Read More »

Befason Gresa nga pushimet me burrin, publikon foto intime nga atje

Gresa Behluli u bë së pari e njohur si vajza e këngëtares shumë të dashur të muzikës popullore, Shkurte Fejza. Por, me realizimin e projekteve të saj muzikore, ajo arriti shumë sukses duke u bërë kështu e dashur për publikun, e tashmë njihet si Gresa, jo më si vajza e Shkurtës, shkruan ORAinfo. Me shumë angazhime, si koncerte e mbrëmje të shumta, pos atmosferës që ajo bën, gjëja që bie në sy gjithmonë është eleganca në paraqitjet e saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto të errët nga pushimet të cilat po kalon./ORAinfo/

Read More »

Marina publikon foton më të nxehtë nga pushimet, por kush e fotografoi nga lart…

Dasma e tyre bëri bujë në të gjitha mediat vendore. Çifti i shumë përfolur i shoëbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në datë 2 shtator të vitit të kaluar, shkruan ORAinfo. Edhe pas dasmës ata vazhdojnë të jenë shumë të përfolur. Të dy janë mjaftë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet provokative./ORAinfo/

Read More »

Marina provokon nga pushimet, publikon foto vetëm me peshqir…

Dasma e tyre bëri bujë në të gjitha mediat vendore. Çifti i shumë përfolur i shoëbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në datë 2 shtator të vitit të kaluar, shkruan ORAinfo. Edhe pas dasmës ata vazhdojnë të jenë shumë të përfolur. Të dy janë mjaftë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet provokative./ORAinfo/

Read More »

Marina publikon pamje nga pushimet përrallore me Getin

Çifti më i famshëm i showbizit shqiptar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë duke shijuar disa ditë pushimi. Dyshja kanë zgjedhur Kubën si destinacion për pushime pasi njihet një nga vendet më atraktive dhe me shumë histori, shkruan lajmi net. Marina po shijon tejet shumë aventurën e re me bashkëshortin e saj, të cilët vazhdojnë të sjellin imazhe të njëpasnjëshme nga atje. Siç duket çifti kishin një arsye përse ndodhen në një vend të tillë mbase për të festuar përvjetorin e parë të martesës. Ata po ashtu nuk ndalen së publikuari momente të lumtura dhe mjaft të veçanta siç është kjo e fundit gjersa tregojnë se janë duke kërcyer. “Duke kërcyer salca”, shkruan Marina në postimin e publikuar në llogarinë e saj personale, Instagram. Kujtojmë që kjo verë ishte goxha e ngjeshur për reperin Selimi kurse Marina ende nuk është përcaktuar në ndonjë emision televiziv.

Read More »

Enca, sërish me poza provokuese nga pushimet

Enca Haxhia vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Imazhet provokuese që nxjerr, bëjnë që ajo të jetë çdo herë e më shumë e përfolur në media. Pas një sezoni të mbushur me koncerte dhe pas punës për projektet e reja, Enca ka vendosur që më në fund t’i japë vetes disa ditë pushimi. Në rrjetin “Instagram”, ajo ka publikuar disa fotografi mjaft provokuese me bikini, duke i lënë pa fjalë fansat e saj. Kështu, bukuroshja ka vënë në plan të parë të pasmet, duke pozuar nga prapa. “Mona Enca” ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotografisë, ndërsa ka marrë mijëra pëlqime e komente nga ndjekësit e saj të shumtë. The post Enca, sërish me poza provokuese nga pushimet appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Engji e Gresa vazhdojnë pushimet luksoze, dalin në mbrëmje me shoqe, ja si janë rregulluar

Vazhdojnë pushimet e Engjit dhe Gresës, sonte në këtë vend kanë shkuar më shoqëri Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare. Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAvip. Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë publikun. Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme. Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me motrën e saj Gresën dhe me shoqëri. Të gjitha po duken tejet bukur./ORAvip/

Read More »