Home / Tag Archives: shfaqet

Tag Archives: shfaqet

Tika Camaj i heq të gjitha, shfaqet mahnitëse (Foto)

Pak javë më parë ajo u listua në mesin e 12 femrave më të bukura në botë. Modelja Tika Camaj është një prej shqiptareve që përflitet më së shumti për shkak të formave trupore të hatashme dhe postimeve sensuale e provokuese që bën në rrjetet sociale. Ajo është një prej …

Read More »

Kourtney Kardashian shfaqet nudo (Foto)

Përveç Kim Kardashian, edhe motra e saj, Kourtney shpesh mahnit ndjekësit në Instagram. Ajo ka hedhur një fotografi në të cilën shfaqet komplet lakuriq teksa mban në njërën dorë laptopin, ndërsa në tjetrën një filxhan me kafe. Këtë foto, ylli e ka ndarë me 74 milionë ndjekësit e saj dhe …

Read More »

Një nuse zonjë si ajo e Dautit, shfaqet me e bukur se kurrë, Lola ju lë pa fjalë më pamjen

Lola Haradinaj paraqitet me shumë stil. Lola Haradinaj karakterizohet si një femër me shumë stil dhe tejet elegante. E tillë ajo shfaqet edhe në imazhin e ri që ajo ka publikuar në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline. Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj këtë herë erdhi e këndshme në veshje sportive derisa dukej unike dhe e veshur me shumë shije. Padyshim ajo ka mahnitur me pamjen e saj.

Read More »

Kaltrina shfaqet me pizhama pas lindjes, ja gjendja e saj

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar. Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Dje ajo është bërë nënë, e sot është shfaqur në gjendje mjaftë të mirë./ORAinfo/

Read More »