Home / Tag Archives: shikoni

Tag Archives: shikoni

Pasi martoi djalin, shikoni çka po bën Remzie Osmani

Pak javë më parë Remzie Osmani martoi djalin e saj, Hamzën. Ajo bëri dasmë madhështore për djalin e saj të hasretit, dhe kjo bëri bujë të madhe në media, përcjell ORAinfo. Si Remzie ashtu edhe familja e saj nuk u ndalën me postime nga ajo ditë. E sot, ajo duket …

Read More »

Ariana shtatzënë, shikoni në çfarë gjendje del për kafe me shoqe

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Ariana Fejzullahu tani është një ndër personazhet më të përfolura shqiptare, përcjell ORAinfo. Ajo dhe këngëtari tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt. E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, sot Ariana …

Read More »

Nëse nuk besoni, provojeni vetë: Shikoni çfarë ndodh kur përzihen Coca-Cola dhe qumështi! (Video)

Nuk e dimë se kush është kujtuar ta bëjë këtë përzierje, mirëpo eksperimenti i tij gjithsesi na rikujton edhe njëherë që me Coca-Colan nuk është diçka në rregull Nëse nuk besoni, provojeni edhe vetë, transmeton Telegrafi. Ju nevojitet vetëm një shishe Coca-Cola gjysmëlitërshe dhe pak qumësht. Hapni pijen e zezë …

Read More »