Home / Tag Archives: shikoni

Tag Archives: shikoni

‘Jasini’ me të dashurën dalin në qytet të veshur njësoj, shikoni si po duken

Idris Nebi Taşkan është aktori turk e që me rolet e tij u bë tejet I njohur jo vetëm në Turqi por edhe në vende të tjera Ai u bë i njohur në publikun shqiptar me rolin e tij të Jasinit në serialin turk ” Zonja Fazilet dhe të bijat”, shkruan ORAinfo. Ai poashtu konsiderohet si një ndër aktorët më të bukur turk. E të tillë duket se e ka edhe të dashurë, e këtë e vërejmë në fotot që çarkullojnë në rrjete sociale./ORAinfo/

Read More »

Një nënë kaq me stil si Egzona, shikoni si i ka veshur sot binjakët

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare. Ajo u martua para pak kohësh me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin dhe që nga atëherë është shumë e komentuar në publik, shkruan ORAinfo. Ata të dy para një muaji u bënë prindër për herë të dytë dhe Egzona lindi binjakë. E Egzona që nga atëherë ka postuar shumë foto të tyre. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet sa me stil i ka veshur djalin dhe vajzën e saj./ORAinfo/

Read More »

Matini e shkrin Engjin, shikoni si e thërret

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani, Engji është një ndër këngëtaret më të përfolura. Ajo dhe nëna e saj tani janë dy prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore, shkruan ORAinfo. Që të dyja janë shumë aktive në rjete sociale e sidomos Engji e cila nuk heziton të postojë foto të ndryshme nga jeta e saj. E sot ajo ka postuar një video të nipit të saj Matinit, për të natreguar si gëzohet kur e thërret atë në emër./ORAinfo/

Read More »

Remzia ia bën surprizën më të bukur nënës së saj të moshuar, shikoni si e pret ajo

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore. Duke qenë e pëlqyer, ajo është edhe shumë e përfolur për jetën private, përcjell ORAinfo. Ndonëse është shumë e angazhuar në mbrëmje e koncerte, Remzia është edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se I ka bërë surprizë nënës për ditëlindje, e duket se janë bërë të gjithë familja bashkë për të festuar./ORAinfo/

Read More »

Elita nënë për herë të parë, shikoni si e gëzojnë kolegët e saj

Elita dhe gjiko para dy ditëve u bënë prindër për herë të parë. Ata u bënë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo. Që të dy postuan foto të djalit për të treguar emocionin e madh që po e përjetojnë. E ata që i gëzuan edhe më shumë në këtë ditë janë edhe kolegët e tyre, që i uruan me fjalët më të ëmbla për lindjen e Zërit./ORAinfo/

Read More »

Shyhretja vishet e tëra me të zeza, shikoni çfarë poze bën në Tiranë

Shyhrete Behluli është këngëtarja që për momentin hyn në grupin e më të pëlqyerave nga publiku. Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është shumë e komentuar si publik ashtu edhe në media rozë, përcjell ORAinfo. Krahas angazhimeve që I ka në profesion e në familje, Shyhretja nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. E së fundi ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në Tiranë e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj e tëra në të zezë./ORAinfo/

Read More »

Elita në spital, por shikoni çfarë bën për ditëlindje të mbesës

Elita Rudi është moderatorja e njohur kosovare e që në këto vitet e fundit ka qenë një ndër më të përfolurat. Ajo dhe reperi i njohur, Gjiko, janë martuar në shtator të vitit të kaluar dhe para dy ditësh u bënë prindër të një djali, përcjell ORAinfo. Ata e quajtën djalin e tyre, Zëri, dhe fotot e tij I kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos. E sot, Elita ka postuar një foto me të cilën ndonëse nga spitali, uron mbesën për ditëlindje me fjalët më të bukura./ORAinfo/

Read More »

Një grua e kujdesshme si Nera, shikoni mëngjesin që ka përgatitur për burrin

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut. Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo. Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet. Duket se gruaja e Sabriu Fejzullahut është mjaftë e kujdesshme. Sot përmes një InstaStory ajo ka treguar mëngjesin që ka përgatitur për familjen e saj./ORAinfo/

Read More »

Egzona s’i ndahet vajzës së saj, shikoni çfarë ka bërë sot me të

Egzona Muqiqi është gruja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqi dhe njëra prej personazheve me të përfolura të estradës. Tani çdo ngjarje në jetën e Albatitit dhe Egzonës behet lajm në mediat roze dhe publik përcjell ORAinfo. Para një muaji u bënë prinder për herë të dytë duke lindur binjakë, një vajzë dhe një djalë. Egzona krahas angazhimeve është mjaft aktive në rrjete sociale ku pothuajse çdo dite bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka postuar një foto të vajzes se saj duke e shprehur gjithë dashurinë për të ajo ka vëne zemra në sy te vogëlushes./ORAinfo/

Read More »

Ditë me diell, por shikoni me çfarë pallto të trashë ka dalë Adelina

Adelina Tahiri është emri i këngëtares shqiptare nga shkupi e që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë. Ajo përveç me këngët e saj është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo. Adelina tani është e martuar me burrin maqedonas 50 vejçar dhe me të ajo tani ka një djalë. Ajo njihet për jetën luksoze e këtë e dëshmon me fotot që i poston. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në ditë me diell, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj për ditë me borë./ORAinfo/

Read More »