Home / Tag Archives: shqiptare

Tag Archives: shqiptare

A është kjo femra shqiptare më e bukur e momentit? (Foto)

Rrjetet sociale janë të mbushura me vajza të bukura shqiptare, postimet e të cilave marrin me mijëra pëlqime – jo vetëm nga Kosova dhe Shqipëria, por edhe më gjerë. Njëra nga to, absolutisht, më e suksesshme e momentit duket se është Arbenita Ismajli. Arbenita Ismajli më shumë njihet si e …

Read More »

Këngëtarja shqiptare mbledh paratë me fshesë (Foto)

Shqiptarët në amerikë hedhin para në tokë gjatë mbrëmjes me këngëtarët e njohur. Këngëtarja shqiptare, Big Mama dhe kolegu i saj Robert Berisha kanë mbajtur një koncert për shqiptarët që jetojnë në New Jersey të Amerikës. Këngëtarët duken se kanë krijuar vërtetë atmosferë për të ftuarit pasi kanë fituar aq …

Read More »