Home / Tag Archives: shyhretes

Tag Archives: shyhretes

Vajzat e Shyhretës për herë të parë në emision, marrin vëmendjen me pamjen

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo. Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Së fundmi edhe vajzat e saj kanë qenë pjesë e një emisioni, shkëputur nga festa familjare e tyre. Të gjitha janë dukur tejet të bukura dhe elegante./ORAinfo/

Read More »

Mbesa e Shyhretës iu lë pa mend me këtë pamje në festën e vëllait

Para dy ditësh në shtëpinë e Shyhrete Behlulit kishte në festë të madhe. Vajza e saj, Njomza organizoi një festë madhështore për lindjen e djalit, përcjell ORAinfo. Aty kishte shumë të ftuara por ato që morën gjithë vëmendjen janë familja e saj. E në veçanti vajza e saj, Elira, e cila mori gjithë vëmenjen me pamjen e saj./ORAinfo/

Read More »

Dje ishte në festë, por ja në çfarë gjendje ka përfunduar sot vajza e Shyhretes

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore. Ajo është edhe një ndër më aktivet të këtij zhanri si në këngë e projekte të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, shkruan ORAinfo. Duke qenë shumë e pëlqyer në publik ajo është edhe shumë e përfolur për jetën e saj private. E ato që janë po aq të njohura sa ajo janë edhe vajzat e saj, sidomos Gresa. Dje ato të gjitha ishin në festën që organizoi Njomza për djalë e sot, Gresa duket shumë bukur ndonëse dje ishte deri në orët e vona në festë./ORAinfo/

Read More »

Lindja e nipit, kështu festoi mbrëmë familja e Shyhretës me shoqërinë

Para një muaji këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli është bërë gjyshe për herë të katërt pasi që vajza e madhe e këngëtares, Njomza ka lindur një djalë. Për lindjen e djalit, Njomza organizoi një ndejë, ku mblodhi familjar dhe shoqërinë e saj, shkruan rtv21. Në këtë mbrëmje nuk munguan as këngëtare, të cilat janë mike të Shyhretes duke filluar nga motrat Mustafa, Lori, Remzie Osmani, Merita Spahiu, Teuta Selimi. Disa prej tyre ndan disa momente nga kjo festë edhe në rrjetet sociale, përmes të cilave u pa se mbrëmë në familjen e këngëtares ka qenë një festë e madhe. Ndryshe, “Gëzim i shtëpisë” është projekti i fundit muzikor që në dhjetor të vitit që lamë pas. Kënga numëron mbi 1 milion klikime në Youtube.

Read More »

Festë e madhe për lindjen e nipit të Shyhretës, vajzat e saj e ‘kallin’ me valle

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore. Duke qenë e pëlqyer në publik, ajo është edhe shumë e komentuar për jetën private, përcjell ORAinfo. Vajza e saj, Njomza, para një muaji lindi djalë dhe për këtë duket se sonte ka organizuar një festë të madhe. E Engji ka postuar video sot për të na treguar atmosferën që atje./ORAinfo/

Read More »

Gresa e Shyhretes i ka shkurtuar flokët, nuk do ta njihni me këtë pamje

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli. Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me flokët e shkurtuara. Edhe e tillë Gresa po duket shumë bukur./ORAinfo/

Read More »

Vajza e Shyhretes me frizurë e grim si nuse, më të bukur s’e keni parë më heret

Shyhrete Behluli është këngëtarja që për momentin hyn në grupin e më të pëlqyerave nga publiku. Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është shumë e komentuar si publik ashtu edhe në media rozë, përcjell ORAinfo. Edhe familja e saj është po aq e njohur e sidomos vajzat e saj. E vajza e saj Gresa sot ka postuar një foto ku shihet e rregulluar si nuse, e me pamjen më mahnitëse ndonjëherë./ORAinfo/

Read More »