Home / Tag Archives: vëmendjen

Tag Archives: vëmendjen

Shpetimi shkon në festë me gruan, pamja e saj merr gjithë vëmendjen

Shpëtim Desku është tani një ndër moderatorët më të njohur dhe i cili karrierën e tij fillimisht e nisi si aktor. Ai është shumë i pëlqyer dhe i përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo. Shpëtimi është i martuar dhe gruaja e tij Arta është po aq e përfolur në publik sa edhe ai. Ai sot ka postuar një foto ku shihet se kanë shkuar në një festë me gruan, mirëpo ajo që mori vëmendjen e të gjithëve është pamja e gruas së tij./ORAinfo/

Read More »

Shpetimi shkon në festë me gruan, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Shpëtim Desku është tani një ndër moderatorët më të njohur dhe i cili karrierën e tij fillimisht e nisi si aktor. Ai është shumë i pëlqyer dhe i përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo. Shpëtimi është i martuar dhe gruaja e tij Arta është po aq e përfolur në publik sa edhe ai. Ai sot ka postuar një foto ku shihet se kanë shkuar në një festë me gruan, mirëpo ajo që mori vëmendjen e të gjithëve është pamja e gruas së tij./ORAinfo/

Read More »

Sellma e Xhensila dalin së bashku, tërë vëmendjen e merr veshja e grimeres

Sellma Kosumoviq është ndër grimeret më të njohur në Kosovë. Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo. Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar disa foto, ku shihet se ka dalur me Xhensilën. Ajo që bie në sy është veshja me plot stil e Sellmës./ORAinfo/

Read More »

Vajzat e Shyhretës për herë të parë në emision, marrin vëmendjen me pamjen

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo. Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Së fundmi edhe vajzat e saj kanë qenë pjesë e një emisioni, shkëputur nga festa familjare e tyre. Të gjitha janë dukur tejet të bukura dhe elegante./ORAinfo/

Read More »

Majlinda publikon foto nga shtrati me Roanin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Majlinda Zeka u bë shumë e njohur në publik për një kohë të shkurtër, pas lidhjes me këngëtarin, Majk. Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo. Ndonëse është një nënë tejet e përkushtuar, Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ajo e Roani posa janë zgjuar nga gjumi, e ajo që merr gjithë vëmendjen është zingjiri që ajo ia ka blerë djalit të saj./ORAinfo/

Read More »

Gresa i la në hije të gjitha në festën e motrës, mori gjithë vëmendjen fustani i saj

Gresa Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës, përcjell ORAinfo. Para pak ditësh motra e saj, Njomza organizoi festë për djalin dhe për këtë pati shumë të ftuara. Mirëpo, ajo që ka marrë gjithë vëmendjen është Gresa, e cila më këtë fustan I ka në hije të gjitha./ORAinfo/

Read More »

Shyhretja del me Engjin dhe shoqen për kafe, pamjet e tyre marrin gjithë vëmendjen

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha janë dy prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore. Ato janë shumë të pranishme në mbrëmje e koncerte sin ë Kosovë ashtu edhe në diasporë, përcjell ORAinfo. E këto ditë atop o qëndrojnë jashtë vendit të dyja, dhe nga atje kanë postuar foto të ndryshme. E sot, Shyhretja ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën e shoqen për kafe, e ajo që bie në sy janë pamjen e tyre pa grim./ORAinfo/

Read More »

Adelina publikon foto të djalit, merr gjithë vëmendjen zingjiri që ia ka blerë

Adelina Tahiri është një prej kënëgëtareve më të pëlrfolura shqiptare. Që pas lidhjes me burrin maqedonas 50 vjeçar me të cilin ka një djalë, ajo u bë shumë e komentuar në media rozë dhe në publik. Ajo nuk heziton të na prezantojë jetën luksoze, e këtë e bën pothuajse çdo ditë. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet djali i saj duke fjetur, e ajo që merr gjithë vëmendjen është zingjiri që Adelina e ka blerë për të./ORAinfo/

Read More »

Learta shfaqet në krahët e Dritës dhe Necës, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun. Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Learta ka publikuar një foto nga ndëja e organizuar nga Njomza Behluli me rastin e lindjes së djalit të saj. Në këtë foto shfaqet Learta në krahët e nënës së saj Dritës dhe kunatës së saj, Nece. Ato po duken mjaftë tërheqëse, ndërsa fustani i Necës tërheq vëmendjen pasi në një pjesë është goxha transparent. /ORAinfo/

Read More »